PSÍ SÁDLO - Dr.Weiss Originální bylinná mast 75ml

PSÍ SÁDLO je originální bylinná mast ideální při nachlazení, kašli a rýmě. Usnadňuje vykašlávání a uvolňuje dýchací cesty.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
259 Kč

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury obsahuje ověřenou kombinaci účinných bylinných extraktů, které jsou známy svým blahodárným účinkem:

  • při nachlazení
  • při rýmě a ucpaném nosu
  • při úporném kašli
  • při dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.)

Mechanismus účinku: Po aplikaci na hruď nebo záda vytváří včelí vosk na povrchu pokožky silný okluzivní efekt na kůži, zabraňuje tak ztrátám vody a zlepšuje odkašlávání usazeného hlenu. Účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku zároveň snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky.
Přítomné silice zvyšují prokrvení v oblasti hrudníku, dochází ke zvýšení sekrece hlenů a usnadnění vykašlávání. Inhalace silic zároveň uklidňuje podrážděnou sliznici dýchacích cest, uvolňuje ucpaný nos a usnadňuje dýchání.
Při rýmě a nachlazení je možné aplikovat mast také kolem nosu - inhalace silic uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje dýchání, bylinné extrakty s antiseptickými, hojivými účinky a včelí vosk pak velmi suchou, popraskanou kůži hydratují a uleví od bolesti. Pro uvolnění napětí při lehčích bolestech hlavy je možné aplikovat také do oblasti spánků.


Doplňující informace:

EAN: 8594059731524

Potřebujete poradit?