Pssst! ústní sprej proti chrápání Forte 25 ml

NOVÉ posílené složení! EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ CHRÁPÁNÍ1 •rychlý nástup účinku •klidný, ničím nerušený spánek
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
299 Kč
257 Kč

Pssst! FORTE ústní sprej je přírodní přípravek pro řešení chrápání. Tento doplněk stravy obsahuje unikátní účinnou složku VOLUME CONTROL COMPLEXTM, která působí na měkké části horních cest dýchacích.

CHRÁPÁNÍ

Je podmíněno zvýšeným odporem v oblasti horních cest dýchacích při nadměrném ochabnutí hltanových a krčních svalů. Na chrápání se významnou mírou může podílet vibrace měkkého patra. Chrápání vzniká rozechvěním měkkých částí dýchacích cest při vdechování vzduchu. S chrápáním se v průběhu svého života setká naprostá většina populace a obvykle představuje nepříjemný rušivý podnět nejen pro chrápajícího, ale také pro bezprostřední o­kolí.

Unikátní účinná složka VOLUME CONTROL COMPLEX obsahuje:

  • NOVĚ BAZALKA
  • NOVĚ KADIDLOVNÍK PILOVITÝ
  • Panthenol
  • Světlík + chmel + silymarin bylinné extrakty
  • Šalvěj + eukalyptus + mentol

Doporučené dávkování: 

doporučuje se bezprostředně před spánkem aplikovat 2–3 dávky do úst na kořen jazyka. Aplikaci je možné dle potřeby opakovat i v průběhu noci. Pro dosažení uspokojivého účinku je nutné roztok aplikovat do oblasti kořene jazyka.

Upozornění:

ukládat mimo dosah dětí! Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: 

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Neporušovat odšroubováním aplikátoru originalitu balení.

Objem: 

25ml (asi 250 dávek)


Doplňující informace:

EAN: 8594059731463

Čištěná voda, sladidlo: sorbitol, emulgátor: hydrogenovaný rostlinný olej, aroma: pomerančové aroma, extrakt chmele otáčivého (Humulus lupulus), (MZ=17 mg/ml), extrakt světlíku lékařského (Euphrasia rostkoviana), (MZ=13 mg/ml), extrakt ostropestřce mariánského (Silybum marianum), (MZ=13 mg/ml), panthenol (MZ=13 mg/ml), extrakt bazalky (MZ=10 mg/ml), látka zvýrazňující chuť a vůni: kyselina citrónová, extrakt kadidlovníku pilovitého, (MZ=5 mg/ml), menthol, konzervant: sorban draselný, šalvějová, eukalyptová a bazalková silice, sladidlo: sukralóza.

MZ: množství složek v 1 střiku (přibližně v 1 ml)

Potřebujete poradit?