SINUPO Forte 20+30 tobolek BONUS

SINUPO Forte 20+30 tobolek BONUS
SINUPO Forte® je doplněk stravy obsahující extrakty rostlin, zvláště pak 1 prvosenku jarní, která přispívá k normální funkci dýchacího systému. 3Vitamin C v SINUPO Forte® přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k ochraně buněk před oxidativním stresem a společně s 2bezem černým i k normální funkci imunitního systému. • Podpora zdraví horních cest dýchacích1, • zklidňující účinek na hltan, krk a hlasivky1, • podporuje vykašlávání1 a normální funkci imunitního systému2,3, • snížení míry únavy a vyčerpání díky vysokému obsahu Vitamínu C.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

skladem
179 Kč
149 Kč

SINUPO Forte® je doplněk stravy obsahující extrakty rostlin, zvláště pak 1 prvosenku jarní, která přispívá k normální funkci dýchacího systému. 3Vitamin C v SINUPO Forte® přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k ochraně buněk před oxidativním stresem a společně s 2bezem černým i k normální funkci imunitního systému.

 

·       Podpora zdraví horních cest dýchacích1,

·       zklidňující účinek na hltan, krk a hlasivky1,

·       podporuje vykašlávání1 a normální funkci imunitního systému2,3,

·       snížení míry únavy a vyčerpání díky vysokému obsahu Vitamínu C.

 

Dávkování:

Dospělí a mladiství nad 12 let 2-3x denně 1 tobolku, spolknout a zapít vodou.

 

Upozornění:

Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti mladší 12 let. V případě, že příznaky přetrvávají déle než 7-14 dní nebo se opakovaně vracejí, poraďte se s lékařem.

 

Výrobce:

Simply You Pharmaceuticals a.s.,

Roháčova 188/37, 130 00 Phara 3, ČR.

Vyrobeno v ČR.

 


Doplňující informace:

EAN: 8594059737816

Potřebujete poradit?