Slimax Lady 50+ 150 tobolek

Slimax Lady je účinný pomocník v boji s nadváhou, hormonálními výkyvy, ztrátou energie a dalšími průvodními jevy spojenými s obdobím přechodu a po něm.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Simply You a.s.
skladem
599 Kč

SlimaxTM Lady účinkuje ve třech oblastech klíčových pro ženy v období klimakteria neboli přechodu a po něm:

  1. napomáhá snižování hmotnosti1,2, která u žen v období přechodu a po něm mívá tendenci narůstat
  2. stabilizuje hormonální výkyvy spojené s přechodem3
  3. podporuje zachování mladistvé vitality a energie4

Osvědčená kombinace účinných látek glukomannanu, lněné vlákniny, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti.

Účinnost SlimaxTM Lady je posílena extraktem z opuncie, která na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebávaní do organizmu2. Díky tomu dochází ke snížení energetického příjmu z potravy a přirozenému hubnutí2.

Díky obsahu lněné vlákniny SlimaxTM Lady stabilizuje hladinu hormonů a chrání ženský organizmus v průběhu menopauzy3. Lignany obsažené ve lněných semínkách navíc napomáhají zachovat dobrý stav srdce a mají na tělo antioxidační účinky3.

Obsažena spirulina napomáhá zachování vitality a životní energie, redukuje pociťovanou únavu4.

SlimaxTM Lady je účinný pomocník v boji s nadváhou1,2, hormonálními výkyvy3, ztrátou energie4 a dalšími průvodními jevy spojenými s obdobím přechodu a po něm.

1Glukomannan napomáhá snižování hmotnosti při dietě.
2Opuncie mexická podporuje redukci hmotnosti vlivem snížení chuti k jídlu a omezení příjmu kalorií díky schopnosti vázat tuky a cukry. Opuncie podporuje metabolismus tuků, čímž napomáhá hubnutí a přispívá ke kontrole hladiny glukózy v krvi.
3Lněná vláknina stabilizuje hladinu hormonů a pomáhá chránit organizmus ženy v průběhu menopauzy. Lignany obsažené ve lněných semínkách podporuji dobry stav srdce a mají antioxidační účinky.
4Spirulina zvyšuje vitalitu a energii, snižuje pocit únavy.
5Chrom napomáhá zachování normální hladiny krevní glukózy

Doporučené dávkování: užívejte 3 x denně 2 tobolky 10–15 minut před jídlem. Zapijte větším množstvím tekutiny (minimálně 250 ml tekutiny). V případě výrazné nadváhy je možné dávku postupně zvyšovat. Při udržovací kúře, po dosažení požadované hmotnosti, doporučujeme denní dávku postupně snižovat.


Doplňující informace:

EAN: 8594059736888

Potřebujete poradit?

Související produkty

Podobné produkty