Stratamark gel 50g

STRATAMARK gel je silikonový gel k prevenci a léčbě strií.
Druh výrobku: Zdravotnický prostředek

Výrobce: Axonia a.s.
skladem
1 905 Kč
1 780 Kč

STRATAMARK gel je silikonový gel určený k léčbě a prevenci strií. Strie jsou druh tenkých zploštělých jizev. V raných stádiích je strie mírně vyvýšená, růžově až červeně zabarvená, postupem času její barva nabývá světle fialový odstín, až nakonec zbělá a poklesne s jemně vrásčitými linkami.

STRATAMARK gel se snadno aplikuje na jakékoliv místo na kůži, včetně obnažených a citlivých oblastí. STRATAMARK gel byl vyvinut pro snadné nanášení na velké plochy těla, a proto je ideální pro použití na hýždě, břicho, stehna, prsa a záda.

Pokud je užíván dle pokynů, vytváří po zaschnutí ochrannou silikonovou vrstvu, která propouští vzduch a je voděodolná, čímž strie hydratuje a chrání a umožňuje kůži normalizovat cyklus tvorby kolagenu.

STRATAMARK gel se používá ke zjemnění a vyhlazení strií, ke snížení zarudnutí a změn barvy, stejně jako ke zmírnění svědění a nepříjemných pocitů při striích.

STRATAMARK gel je vhodný pro těhotné ženy, kojící maminky, děti i osoby s citlivou pokožkou.

Dávkování: STRATAMARK gel by se měl aplikovat jednou denně nebo po každém umytí.

  • Přesvědčte se, že kůže je čistá a suchá.
  • Konečky prstů naneste na příslušná místa velmi tenkou vrstvu gelu Stratamark, rovnoměrně rozetřete ve velmi tenké vrstvě a nechte gel zaschnout.

 


Doplňující informace:

EAN: 7640140190402

Polydimetylsiloxany, Siloxany, Alkylmetylsilikony.

Potřebujete poradit?