Sunar premium 1 600g

Sunar Premium 1 600 g (0 – 6 měsíců věku)
Výrobce: Hero
skladem
289 Kč
  • Díky svému jedinečnému složení je co nejblíže mateřskému mléku a přispívá k úspěšnému rozvoji a celkovému pohodlí vašeho dítěte.
  • Obsahuje totiž unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléku, které se mimo jiné již od narození významně podílí na posilování imunitního systému a ochraně dítěte.
  • Sunar navíc jako jediný podle vzoru mateřského mléka obsahuje mléčný tuk, díky kterému je dětmi velmi dobře přijímán.

Doplňující informace:

EAN: 8592084411435

Charakteristika: počáteční kojenecká výživa

Sušená syrovátková bílkovina (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový, beta-palmitát), sušené plnotučné mléko, prebiotická vláknina GOS (galaktooligosacharidy), laktóza, sušené odtučněné mléko, minerální látky (viz tabulka), rybí olej, vitaminy (viz tabulka), cholin, taurin, nukleotidy (AMP, CMP, GMP, IMP, UMP), inositol, emulgátor: sójový lecitin, L-karnitin.

Mateřské mléko je nejpřirozenější výživou novorozence a kojence a poskytuje dítěti všechny potřebné živiny. Světová zdravotnická organizace i evropské odborné pediatrické společnosti doporučují maminkám výhradně kojit minimálně do ukončeného 6. měsíce života dítěte. Pokud již miminko není nebo nemůže být plně kojeno, řešením jsou počáteční kojenecká mléka Sunar premium. U počáteční mléčné kojenecké výživy vždy dbejte na doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu

Potřebujete poradit?