Supradyn CO Q10 energy tbl.60 EXP. 03/2020

EXP. 03/2020 Supradyn CO Q10 Energy obsahuje kromě klasických vitamínů, minerálních látek a stopových prvků speciálně dávkovaný komplex vitamínů B, který aktivuje energetický metabolismus v těle, jinak řečeno podporuje zdravou přeměnu látek na energii. Jedná se o doplněk stravy.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: Bayer
momentálně nedostupné
371 Kč
259 Kč

EXP. 03/2020

Supradyn CoQ10 Energy obsahuje kombinaci 13 vitaminů (vitaminy B-komplexu, vitamin A, C, D, E, K), 10 minerálů a stopových prvků (minerály Mg a Ca, stopové prvky Cr, I, Cu, Mn, Mo, Se, Zn, Fe) a koenzymu Q10. Vitaminy skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, snižují míru únavy a vyčerpání a podporují normální činnost nervové soustavy. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému, snižuje míru únavy a vyčerpání a chrání buňky před působením volných radikálů. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu z potravy. Vitamin K je důležitý pro udržení zdravých kostí a má vliv na krevní srážlivost. Hořčík a vápník přispívají k normálnímu energetickému metabolismu, mají vliv na udržení zdravých kostí a zubů a přispívají k normální činnosti svalů. Doplnění vitaminů a minerálů Vám může pomoci udržet potřebnou energii po celý den při aktivním a náročném životním stylu, při sportovních výkonech, ve vyšším věku, v hektickém období nebo pokud dodržujete speciální jídelníček.

Jak ho užívat?

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe během jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Není určeno pro děti do 12 let.

Důležité informace: přípravek obsahuje fenylalanin a je proto nevhodný pro pacienty nemocné fenylketonurií. Neobsahuje laktózu.

Potřebujete poradit?