Swissdent Biocare regenerační a zesvětlující zubní pasta 100 ml

Nová formule kombinuje krystaly hydroxyapatitu o velikosti 4 mikrony s L – argininem, L-carnitinem a extraktem z rostliny Elephantopus mollis.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Swissdent
skladem
489 Kč
329 Kč

Nová formule kombinuje krystaly hydroxyapatitu o velikosti 4 mikrony s L – argininem, L-carnitinem a extraktem z rostliny Elephantopus mollis.

Tato kombinace účinných látek remineralizuje povrch zubů, snižuje jejich citlivost a vytváří hladký povrch, který se méně zabarvuje. Zubní pasta je vhodná nejen pro komplexní každodenní péči, ale též jako kúra po ordinačním a domácím bělení zubů nebo v případě hypersensitivity zubů. Extrakt z kořene rostliny Spilanthes Calva DC má velmi silný přírodní antimikrobiální efekt, který snižuje tvorbu zubního plaku. Kombinace výtažku z byliny Rozmarýny lékařské, listu Kvajávy hruškové, extraktů z Vrcholáku myrobalánového a Granátovníku obecného působí protizánětlivě a antioxidačně. Alfa hydroxy kyseliny (jablečná a citrónová) společně s kyselinou hyaluronovou a vysoce ceněným extraktem z Gotu Cola* (Pupečník asijský) účinkuje jako detox měkkých tkání v ústech a anti – aging zároveň.

Neobsahuje fluoridy.

* Gotu Cola patří mezi nejvýznamnější léčivé rostliny a již po staletí je využívána v asijském léčitelství. Pochází z tropických oblastí Asie a je rozšířena v Číně, Indii, Srí Lance, Malajsii a na Jávě.

 


Doplňující informace:

EAN: 7640126190853

Potřebujete poradit?

Související produkty