Swissdent Gentle Whitening zubní pasta 100ml

Šetrná zubní pasta je určena pro šetrné čištění a zesvětlení citlivých zubů.
Druh výrobku: Kosmetika

Výrobce: Swissdent
skladem
490 Kč
360 Kč

Tato maximálně šetrná zubní pasta je určena pro šetrné čištění a zesvětlení citlivých zubů. Hodnota abrazivity RDA 24 je jedna z nejnižších u bělicích zubních na trhu. Formule obsahuje přírodní enzymy papain a bromelain, které pomáhají odstranit zubní plak a mikronizovaný kalcium peroxid, který působí jak na povrchu zubní skloviny tak mezi jejími krystaly. Vitamín E pečuje o dásně. Jemná mentolová příchuť nedráždí ústní sliznici. Obsahuje fl uoridy (1180 ppmF) pro ochranu zubní skloviny před vznikem zubního kazu.

SWISSDENT švýcarská dentální kosmetika si klade za cíl zesvětlit povrch zubu pomocí kombinace enzymů a mikronizované peroxidové formule, aniž by bylo potřeba používat silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentinu (RDA). Extra účinná formule z přírodních enzymů papainu a bromelainu je zkombinována s patentovaným mikronizovaným kalcium peroxidem v bezpečné koncentraci 0,1 %. Přírodní enzymy získávané z ananasu a papáji velmi efektivně odstraňují proteinovou vrstvu na povrchu zubu, tedy i zubní plak a vnější zabarvení.

Mikronizovaný kalcium peroxid působí i mezi krystaly skloviny, kde chemickou reakcí zprůhlední molekuly pigmentů. Proto doporučujeme po použití bělicí pasty nevyplachovat ihned ústa, ale pastu pouze vyplivnout, aby calcium peroxid účinkoval co nejdéle. Ústní výplach použijte až několik minut po čištění.Vzhledem ke své šetrnosti neobsahují bělicí pasty SLS (sodium lauryl sulfát),pěnivý prostředek, jemuž je přičítán podíl na vzniku aftů a dráždivý účinek na citlivou ústní sliznici.


Doplňující informace:

EAN: 8595556663271

Potřebujete poradit?

Související produkty