TEREZIA Houbové quarteto s reishi cps.60

Unikátní produkt s obsahem čtyř zdraví prospěšných hub doplněný o další vzácné byliny rozchodnici a leuzeu. Je vhodné při poklesu fyzické a psychické aktivity, pro seniory, sportovce a na podporu obranyschopnosti organizmu při rekonvalescenci.
Druh výrobku: Doplněk stravy

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí!

Výrobce: TEREZIA COMPANY s.r.o.
skladem
365 Kč

TEREZIA houbové quarteto s reishi: Síla a vitalita dostihového koně s unikátní kombinací hub a bylinek

Je všeobecně známé, že některé houby se pěstují jako potravina, většinou se také ví, že nejsou pouze kořením, ale mají svou výživovou hodnotu. Méně známo však je, že mnohé houby mají příznivý vliv na lidské zdraví a že mnohé se v asijských zemích pěstují právě pro tento blahodárný účinek.

HOUBOVÉ QUARTETO je unikátní produkt s obsahem čtyř zdraví prospěšných hub doplněný o další vzácné byliny rozchodnici a leuzeu. Kombinací 4 druhů hub: shii-take, korálovec ježatý, hnojník obecný, reishi můžete upevnit zdraví před vyčerpáním a únavou, dodat životní vitalitu celkově oslabenému organizmu.

Shii-take (Lentinula edodes) obsahuje velice účinnou látku lentinan – betaglukan izolovaný z plodnic shii-take – která se hojně využívá jako doplněk stravy v asijských zemích.

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je jedna z účinných hub s kulinářským využitím a patří mezi lahůdky Orientu. Je to velmi vzácná houba, bohatá na polysacharidy a polypeptidy. Dále má vysoký obsah vlákniny, kterou lidský organizmus dokáže využít pro správné fungování zažívání.

Hnojník obecný (Coprinus comatus) se vyznačuje zejména vysokou výživovou hodnotou.

Reishi (Ganoderma lucidum) pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost organizmu a přispívá k udržení zdravých oběhových funkcí.

Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) pomáhá podporovat potenci, pomáhá organizmu vyrovnat se s emočním stresem a fyzickou námahou.

Leuzea saflorová (Rhaponticum carthamoides) zvyšuje adaptibilitu organizmu v extrémních a stresových situacích, stimuluje duševní funkce a povzbuzuje tělo.

Účinné látky:

Účinná látka

 

ve 2 kapslích

% RHP *

Betaglukan 37,1 mg **

* referenční hodnota příjmu


Doplňující informace:

EAN: 8594006897037

1 kapsle obsahuje 300 mg směsi HOUBOVÉ QUARTETO S REISHI [směs prášku čtyř druhů sušených hub 150 mg: shii-take (Lentinula edodes), korálovec ježatý (Hericium erinaceus), hnojník obecný (Coprinus comatus), reishi (Ganoderma lucidum); extrakt rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) 100 mg, extrakt leuzey saflorové (Rhaponticum carthamoides) 50 mg].

Obal kapsle: celulóza.

 

Potřebujete poradit?

Související produkty