XLS Medical 180 tablet

XL-S Medical obsahuje aktivní složku Litramine®, tj. patentovaný komplex vlákniny rostlinného původu.
Druh výrobku: Zdravotnický prostředek

Výrobce: OMEGA PHARMA
skladem
1 245 Kč
527 Kč

XL-S Medical

Účinnou látkou je Litramine™ - patentovaný komplex vlákniny organického rostlinného původu (opuncie). U této látky bylo klinicky prokázáno, že redukuje vstřebávání tuků z jídla až o 27%, čímž snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zároveň prodlužuje pocit nasycení. Přípravek navíc obsahuje vitaminy A, D a E.
Říkáte si denně STOP - musím změnit svůj životní styl? Tou pravou cestou k úspěchu je vždy spojení pohybu a odpovědného stravování. Pokud bude vaše snaha navíc podpořena XL-S Medical můžete zhubnout až 3x rychleji!

XL-S Medical váže v žaludku až 27% potravinových tuků tím, že nabaluje tukové molekuly a vytváří z nich nestravitelný komplex, který je přirozeně odveden z těla ven. Zajišťuje optimální vázání tuků v první fázi a v druhé fázi se do těla uvolňují vitaminy rozpustné v tucích, čímž se zajišťuje jejich vstřebávání.

XL-S Medical s klinicky ověřeným účinkem:

  • Váže až 27% přijatých tuků
  • Redukuje chuť k jídlu
  • Zlepšuje funkci trávicí soustavy

ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:

ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ: Užívejte 3x denně 2 tablety ihned po jídle, zapijte tekutinou. Pokud jídlo vynecháte, užijte i tak 2 tablety. Při užívání XL-S Medical doporučujeme zajistit během dne dostatečný příjem tekutin.

Přípravek XL-S Medical je vynikající prostředek pro prevenci dalšího nárůstu hmotnosti. Můžete jej tedy užívat kdykoli po konzumaci kaloricky bohatého jídla.
Před užitím přípravku si přečtěte příbalovou informaci.


Doplňující informace:

EAN: 5391520946783

Potřebujete poradit?